Kiedy zdecydować się na schodki dla zwierzaka?

Kiedy zdecydować się na schodki dla zwierzaka

Kiedy zdecydować się na schodki dla zwierzaka?

Lubisz spać ze swoim zwierzakiem? Czy Twoim najlepszym przyjacielem jest pies lub kot, który ma duży problem z wejsciem na łóżko lub sofę? Jak można pomóc swojemu zwierzakowi? Jaki bezpieczny i komfortowy sposób wybrać? W takiej sytuacji warto zastanowić się nad kupnem schodków dla Twojego pupila. Ten gadżet zdecydowanie ułatwi Wasze wspólne życie, w szczególności właścicielom średnich i małych ras psów. Pomóż swojemu zwierzakowi zmierzyć się z barierami w jego życiu codziennym.

Jakie schodki wybrać?

Wydawać się może, że takie schodki to zbędny produkt. Warto jednak zwrócić uwagę na świat z perspektywy małego przyjaciela. Przy wyborze schodów warto kierować się wzrostem naszego zwierzaka. Pamiętajmy, że to nasz przyjaciel, członek rodziny, któremu też musimy zapewnić bezpieczeństwo i swobodę w poruszaniu się po naszym wspólnym domu. Swojego przyjaciela należy zmierzyć i dostosować do wzrostu wysokość wybranych schodów. Warto również mniej więcej zorientować się na jakie wysokości potrzebujemy schodki, czy to do sofy czy też do łóżka lub innego mebla w naszym mieszkaniu.

Zalety schodków

Wychodząc naprzeciw problemom i potrzebom naszych Klientów i ich pupilów staramy się wyjaśnić, jak często taki mebelek ułatwia życie nam i naszym czworonożnym przyjaciołom. W naszej ofercie posiadamy schodki Carini, wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz są bezpieczne dla zwierzaków. Produkt zdecydowanie ułatwi przemieszczanie się Twojego pupila, razem będziecie mogli cieszyć się wygodą. Schodki pasują do wielu mebli takich jak łóżko, sofa, fotel. Jedna z największych zalet jest ich funkcjonalność, pomogą również Twojemu pupilowi wskoczyć do auta. Tkaniny z których są wykonane nasze schodki są plamoodporne, i bardzo łatwe do czyszczenia wilgotną szmatką. Posiadają spód wykonany z tkaniny wodoodpornej. W naszej ofercie mamy trzy rozmiary, które łatwo dopasujesz do mebli oraz zwierzaka.

Wygląd schodków

Podejrzewamy, że każdy wybrany przez Ciebie kolor schodków spodoba się Twojemu pupilowi. W naszej gamie znajdziesz 5 wersji kolorystycznych schodków – tak, by móc jak najlepiej dopasować je do swojego stylowego wnętrza. Schodki naszej produkcji nie posiadają żadnych dodatkowych wstawek, kokardek czy innych ozdób, które mogą być niebezpieczne dla Twojego pupila.

Poznaj nasze schodki Carini – dostępne w 3 rozmiarach!

Komentarze